Privatleasing - se lagerliste her

Kontakt

Lindholm Biler A/S
Gl. Århusvej 241B, 8800 Viborg
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 76 15 37 30
Mail: viborg@lindholmbiler.dk

Vesterløkken 2, 8230 Åbyhøj
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 86 25 10 66
Mail: aarhus@lindholmbiler.dk

Nordre Kobbelvej 5, 7000 Fredericia
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 75 93 02 13
Mail: fredericia@lindholmbiler.dk

Vi svarer på mails inden for 24 timer på alle hverdage, og vi sidder klar på chatten alle dage.

CVR.: 32 76 80 40
Ringkjøbing Landbobank: 7670 - 3185183

Bogholderi
Mail: regnskab@lindholmbiler.dk
Telefon: 86 61 02 44

 

Velkommen hos Lindholm Biler

Henrik Bollerslev
Henrik Bollerslev - Indehaver
Salg, Leasing & Indkøb
Tlf: 87 25 53 51
E-mail: henrik@lindholmbiler.dk
Klaus Schultz
Klaus Schultz - Salgsdirektør

Tlf: 20 57 20 62
E-mail: klaus@lindholmbiler.dk
   

Velkommen hos Lindholm Leasing

Thomas Jakobsen
Thomas Jakobsen - Leasingchef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 52
E-mail: tj@lindholmbiler.dk
Jesper Grønvad Larsen
Jesper Grønvad Larsen - Leasingkonsulent

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk
Mads Smed
Mads Smed - Leasingkonsulent
Leasing
Tlf: 87 25 53 56
E-mail: mads@lindholmbiler.dk
Henrik Ladefoged
Henrik Ladefoged - Leasingambassadør
Leasing
Tlf: 20 96 20 55
E-mail: hl@lindholmbiler.dk
Lotte Schou
Lotte Schou - Leasingkoordinator
Tlf: 87 25 90 40
E-mail: ls@lindholmbiler.dk

 Louise Winther
Louise Winther - Leasingassistent
Tlf: 87 25 58 66
E-mail: louise@lindholmbiler.dk

  

Velkommen i Viborg

Søren Mellerup
Søren Mellerup - Salgschef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 58
E-mail: sorenm@lindholmbiler.dk
Søren Rask
Søren Rask - Salgsleder - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 50
E-mail: soren@lindholmbiler.dk
Jesper Grønvad Larsen
Jesper Grønvad Larsen - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk
Rasmus Larsen
Rasmus Rimmer Larsen - Sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 90
E-mail: rasmus@lindholmbiler.dk
Christian Holst
Christian Holst - Juniorsælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 96
E-mail: christian@lindholmbiler.dk
Lucas Nielsen
Lucas Nielsen - Juniorsælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 93
E-mail: lucas@lindholmbiler.dk

Velkommen i Aarhus

Jonas Kyed
Jonas Kyed - Salgsleder - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 55
E-mail: jonas@lindholmbiler.dk
Mads Emil Thomsen
Mads Emil Thomsen - Juniorsælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 53 97
E-mail: met@lindholmbiler.dk
Frederik Lykkebo
Frederik Lykkebo - Juniorsælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 53 94
E-mail: flk@lindholmbiler.dk
Henrik Ladefoged
Henrik Ladefoged- Leasingambassadør - Aarhus
Leasing
Tlf: 20 96 20 55
E-mail: hl@lindholmbiler.dk


   

Velkommen i Fredericia

Rasmus Duffill
Rasmus Duffill - Salgsleder - Fredericia

Salg
Tlf: 87 25 53 94
E-mail: rd@lindholmbiler.dk

Alexander Havbo Steen - Sælger - Fredericia

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@lindholmbiler.dk

Nikolaj Kjeldsen - Juniorsælger - Fredericia
Salg
Tlf: 87 25 90 41
E-mail: nikolaj@lindholmbiler.dk

  

Velkommen online

Alexander Havbo Steen
Alexander Havbo Steen - Digital sælger

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@lindholmbiler.dk
Alex Jensen
Alex Jensen - Digital sælger

Salg
Tlf: 86 61 02 44
E-mail: ajj@lindholmbiler.dk

  

Velkommen på værkstedet

Anders Dahlgaard
Anders Dahlgaard - Eftermarkedschef - Viborg

Værksted - PAVA, garanti, skade
Tlf: 87 25 90 46
E-mail: service@lindholmbiler.dk
Mathias Kold
Mathias Kold - Værkfører - Viborg
Værksted 
Tlf: 87 25 53 59
E-mail: mak@lindholmbiler.dk


  

Velkommen på 1. sal

Jimmy Ejegod Nielsen
Jimmy Ejegod Nielsen - CFO
Tlf: 87 25 53 92
E-mail: jn@lindholmbiler.dk
Annesophie Goul-Bansmann
Annesophie Goul-Bansmann - Business Controller
Tlf: 87 25 53 98 
E-mail: agb@lindholmbiler.dk
Tanja Lade Kastbjerg-Thomasen
Tanja Lade Kastbjerg-Thomsen - Regnskabsassistent
Tlf: 87 25 90 48
E-mail: tlk@lindholmbiler.dk
Katrine Munch Mauritzen
Katrine Munch Mauritzen - Kreditorbogholder
Tlf: 87 25 58 61
E-mail: katrine@lindholmbiler.dk
Jannie Harrig Jensen
Jannie Harrig Jensen - Regnskabsassistent
Tlf: 87 25 58 61
E-mail: jannie@lindholmbiler.dk
Mie Egelund Bisgaard Kristensen
Mie Egelund Bisgaard Kristensen - Økonomielev
Tlf: 86 61 02 44
E-mail: mie@lindholmbiler.dk
Lise Høyer
Lise Høyer - Marketingansvarlig
Tlf: 87 25 90 49
E-mail: lise@lindholmbiler.dk
Simon Aas Bangsgaard
Simon Aas Bangsgaard - Indkøber
Tlf.
87 25 53 53
E-mail:
sab@lindholmbiler.dk