Kontakt

Lindholm Biler A/S
Gl. Århusvej 241B, 8800 Viborg
Tlf.: 86 61 02 44
Mail: info@lindholmbiler.dk

Vesterløkken 2, 8230 Åbyhøj
Tlf.: 86 61 02 44
Mail: aarhus@lindholmbiler.dk

Vi svarer på mails indenfor 24 timer på alle hverdage.

CVR.: 32 76 80 40
Jyske Bank: 5035 - 000 140 8534

 

Velkommen i Viborg

Søren Mellerup
Søren Mellerup - Salgschef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 58
E-mail: sorenm@lindholmbiler.dk
Søren Rask
Søren Rask - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 50
E-mail: soren@lindholmbiler.dk
Mads Smed
Mads Smed - Sælger - Viborg

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 56
E-mail: mads@lindholmbiler.dk
Thomas Jakobsen
Thomas Jakobsen - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 52
E-mail: tj@lindholmbiler.dk
Kim Lindstrøm
Kim Lindstrøm - Sælger - Viborg
Ansvarlig for engros & eksport
Tlf: 87 25 53 53
E-mail: kim@lindholmbiler.dk

Alexander Havbo Steen - Jr.sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@Lindholmbiler.dk
Henrik Bollerslev
Henrik Bollerslev - Bilforhandler
Salg, Leasing & Indkøb
Tlf: 87 25 53 51
E-mail: henrik@lindholmbiler.dk
Heinrich Grinderslev
Heinrich Grinderslev - Salgs- & Adm.assistent
Udlejning & IT
Tlf: 87 25 53 54
Email: hcg@lindholmbiler.dk
 

Velkommen i Aarhus

   
Jonas Kyed
Jonas Kyed - Sælger - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 55
E-mail: jonas@lindholmbiler.dk
Cecilie Rasmussen
Cecilie Rasmussen - Sælger - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 58 68
E-mail: cr@lindholmbiler.dk
Ricki Christiansen
Ricki Christiansen - Sælger - Aarhus

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 58 69
E-mail: ricki@lindholmbiler.dk
     

 Værkstedet

 Garantihåndtering

 
Finn Andersen
Finn Andersen - Værkfører
Kundeværksted
Tlf: 87 25 90 42
E-mail: service@lindholmbiler.dk
Henrik Barret
Henrik Barret - Mekaniker
Garantihåndtering
E-mail: garanti@lindholmbiler.dk

Anders Dahlgaard
Anders Dahlgaard - Mekaniker
Garantihåndtering
E-mail: garanti@lindholmbiler.dk

Kom på virtuelt besøg hos os i Viborg!