Kontakt

Lindholm Biler A/S
Gl. Århusvej 241B, 8800 Viborg
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 86 61 02 44
Mail: viborg@lindholmbiler.dk

Vesterløkken 2, 8230 Åbyhøj
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 86 25 10 66
Mail: aarhus@lindholmbiler.dk

Nordre Kobbelvej 5, 7000 Fredericia
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 75 93 02 13
Mail: fredericia@lindholmbiler.dk

Vi svarer på mails indenfor 24 timer på alle hverdage.

CVR.: 32 76 80 40
Jyske Bank: 5035 - 000 140 8534

 

Velkommen hos Lindholm Biler

Henrik Bollerslev
Henrik Bollerslev - Indehaver
Salg, Leasing & Indkøb
Tlf: 87 25 53 51
E-mail: henrik@lindholmbiler.dk
Søren Mellerup
Søren Mellerup - Salgschef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 58
E-mail: sorenm@lindholmbiler.dk
Thomas Jakobsen
Thomas Jakobsen - Leasingkonsulent
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 52
E-mail: tj@lindholmbiler.dk

Velkommen i Viborg

Søren Rask
Søren Rask - Salgsleder - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 50
E-mail: soren@lindholmbiler.dk

Jimmi Nøraa-Nielsen - Sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 53
E-mail: jnn@lindholmbiler.dk
Rasmus Rimmer
Rasmus Rimmer Larsen - Jr.sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 90
E-mail: rasmus@Lindholmbiler.dk

Kenneth Nickelsen - Jr.sælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 93
E-mail: kn@Lindholmbiler.dk

Rasmus Høeg-Hagensen - Jr.sælger - Viborg

Salg
Tlf: 86 61 02 44
E-mail: rhh@Lindholmbiler.dk
 
     

Velkommen i Aarhus

   
Jonas Kyed
Jonas Kyed - Salgsleder - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 55
E-mail: jonas@lindholmbiler.dk

Jesper Grønvad Larsen - Sælger - Aarhus

Leasing & Salg
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk

Rasmus Duffill - Sælger - Aarhus

Salg
Tlf: 87 25 53 94
E-mail: rd@Lindholmbiler.dk
Jens Siggaard
Jens Siggaard - Jr.sælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 58 69
E-mail: jens@lindholmbiler.dk
   

Velkommen i Fredericia

Mads Smed
Mads Smed - Salgsleder - Fredericia

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 56
E-mail: mads@lindholmbiler.dk

Alexander Havbo Steen - Sælger - Fredericia

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@Lindholmbiler.dk
 

 Værkstedet

 

 
Finn Andersen
Finn Andersen - Værkfører, Viborg
Kundeværksted
Tlf: 87 25 90 42
E-mail: service@lindholmbiler.dk




Kom på virtuelt besøg hos os i Viborg!