Kontakt

Lindholm Biler A/S
Gl. Århusvej 241B, 8800 Viborg
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 86 61 02 44
Mail: viborg@lindholmbiler.dk

Vesterløkken 2, 8230 Åbyhøj
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 86 25 10 66
Mail: aarhus@lindholmbiler.dk

Nordre Kobbelvej 5, 7000 Fredericia
Salg: 86 61 02 44
Værksted: 75 93 02 13
Mail: fredericia@lindholmbiler.dk

Vi svarer på mails indenfor 24 timer på alle hverdage.

CVR.: 32 76 80 40
Ringkjøbing Landbobank: 7670 - 3185183

Bogholderi
Mail: regnskab@lindholmbiler.dk
Telefon: 86 61 02 44

 

Velkommen hos Lindholm Biler

Henrik Bollerslev
Henrik Bollerslev - Indehaver
Salg, Leasing & Indkøb
Tlf: 87 25 53 51
E-mail: henrik@lindholmbiler.dk
   
     

Velkommen hos Lindholm Leasing

Thomas Jakobsen
Thomas Jakobsen - Leasingkonsulent
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 52
E-mail: tj@lindholmbiler.dk
Jesper Larsen
Jesper Grønvad Larsen - Leasingkonsulent

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk
Lotte Schou
Lotte Schou - Leasingkoordinator
Leasing
Tlf: 87 25 90 40
E-mail: ls@lindholmbiler.dk

  

Velkommen i Viborg

Søren Mellerup
Søren Mellerup - Salgschef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 58
E-mail: sorenm@lindholmbiler.dk
Søren Rask
Søren Rask - Salgsleder - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 50
E-mail: soren@lindholmbiler.dk

Jesper Grønvad Larsen - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk
Rasmus Larsen
Rasmus Rimmer Larsen - Sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 90
E-mail: rasmus@lindholmbiler.dk

Christian Holst - Juniorsælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 96
E-mail: christian@lindholmbiler.dk
Lucas
Lucas Nielsen - Juniorsælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 93
E-mail: lucas@lindholmbiler.dk

Velkommen i Aarhus

Jonas Kyed
Jonas Kyed - Salgsleder - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 55
E-mail: jonas@lindholmbiler.dk
Rasmus Dufill
Rasmus Duffill - Sælger - Aarhus

Salg
Tlf: 87 25 53 94
E-mail: rd@lindholmbiler.dk
Jens Siggaard
Jens Siggaard - Juniorsælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 58 69
E-mail: jens@lindholmbiler.dk

Mads Emil Thomsen - Juniorsælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 53 97
E-mail: met@lindholmbiler.dk
   

Velkommen i Fredericia

Mads Smed
Mads Smed - Salgsleder - Fredericia

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 56
E-mail: mads@lindholmbiler.dk

Alexander Havbo Steen - Sælger - Fredericia

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@lindholmbiler.dk

Nikolaj Kjeldsen - Juniorsælger - Fredericia
Salg
Tlf: 77 34 77 13
E-mail: nikolaj@lindholmbiler.dk

  

Velkommen på værkstedet

Mads Smed
Finn Andersen - Værkfører - Viborg

Kundeværksted
Tlf: 87 25 90 42
E-mail: service@lindholmbiler.dk




  

Velkommen på 1. sal

Jimmy Ejegod Nielsen
Jimmy Ejegod Nielsen - Økonomichef
Tlf: 87 25 53 92
E-mail: jn@lindholmbiler.dk
Rina Ruseng Christensen
Rina Ruseng Christensen - Bogholder
Tlf: 87 25 90 48 
E-mail: rina@lindholmbiler.dk
Katrine Munch Mauritzen
Katrine Munch Mauritzen - Kreditorbogholder
Tlf: 87 25 58 61
E-mail: katrine@lindholmbiler.dk
Lise Høyer
Lise Høyer - Marketingansvarlig
Tlf: 87 25 90 49
E-mail: lise@lindholmbiler.dk
Annesophie Goul-Bansmann
Annesophie Goul-Bansmann - Business Controller
Tlf: 87 25 53 98
E-mail: agb@lindholmbiler.dk
Louise Winther
Louise Winther Jensen - Leasingassistent
Tlf: 87 25 58 66
E-mail: louise@lindholmbiler.dk

Kom på virtuelt besøg hos os i Viborg!