Kontakt

Lindholm Biler A/S
Gl. Århusvej 241B, 8800 Viborg
Salg: 86 61 02 44 +1+1
Værksted: 86 61 02 44 +2
Mail: info@lindholmbiler.dk

Vesterløkken 2, 8230 Åbyhøj
Salg: 86 61 02 44 +1+2
Værksted: 86 25 10 66
Mail: aarhus@lindholmbiler.dk

Vi svarer på mails indenfor 24 timer på alle hverdage.

CVR.: 32 76 80 40
Jyske Bank: 5035 - 000 140 8534

 

Velkommen i Viborg

Søren Mellerup
Søren Mellerup - Salgschef
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 58
E-mail: sorenm@lindholmbiler.dk
Søren Rask
Søren Rask - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 50
E-mail: soren@lindholmbiler.dk
Mads Smed
Mads Smed - Sælger - Viborg

Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 56
E-mail: mads@lindholmbiler.dk
Thomas Jakobsen
Thomas Jakobsen - Sælger - Viborg
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 52
E-mail: tj@lindholmbiler.dk

Jimmi Nøraa-Nielsen - Sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 53
E-mail: jnn@lindholmbiler.dk
Rasmus Rimmer
Rasmus Rimmer Larsen - Jr.sælger - Viborg

Salg
Tlf: 87 25 53 90
E-mail: rasmus@Lindholmbiler.dk

Kenneth Nickelsen - Jr.sælger - Viborg
Salg
Tlf: 87 25 53 93
E-mail: kn@Lindholmbiler.dk

Rasmus Høeg-Hagensen - Jr.sælger - Viborg

Salg
Tlf: 86 61 02 44
E-mail: rhh@Lindholmbiler.dk
Henrik Bollerslev 
Henrik Bollerslev - Bilforhandler
Salg, Leasing & Indkøb
Tlf: 87 25 53 51
E-mail: henrik@lindholmbiler.dk
Heinrich Grinderslev
Heinrich Grinderslev - Salgs- & Adm.assistent

Udlejning
Tlf: 87 25 53 54
Email: hcg@lindholmbiler.dk
   

Velkommen i Aarhus

   
Jonas Kyed
Jonas Kyed - Salgsleder - Aarhus
Salg & Leasing
Tlf: 87 25 53 55
E-mail: jonas@lindholmbiler.dk

Alexander Havbo Steen - Jr.sælger - Aarhus

Salg
Tlf: 87 25 58 64
E-mail: ahs@Lindholmbiler.dk

Jesper Grønvad Larsen - Sælger - Aarhus

Leasing & Salg
Tlf: 87 25 53 91
E-mail: jesper@lindholmbiler.dk
 Jens Siggaard
Jens Siggaard - Jr.sælger - Aarhus
Salg
Tlf: 87 25 58 69
E-mail: jens@lindholmbiler.dk
   

 Værkstedet

 

 
Finn Andersen
Finn Andersen - Værkfører, Viborg
Kundeværksted
Tlf: 87 25 90 42
E-mail: service@lindholmbiler.dk




Kom på virtuelt besøg hos os i Viborg!